Features:
  • 4 - Posts
  • 4 - Wire shelves
  • 1 - Security panel set (includes back and sides)
  • 1 - Pair security panel doors
  • 4 - 5" thermoplastic resin casters, 2 with brakes
  • 4 - Donut bumpers
  • 1/4" Diameter wire on 2" x 2" centers
  • Chrome Finish
Unit of Measure
Type
N/A Wire Security Cart
Color
N/A Chrome
Table
N/A
Ship Wt.208
FinishChrome
Ctn Qty1
No. Shelves4
Dimensions18" x 48" x 69"